ogloszenia-lodzkie.pl
Osób online:8 | Ogłoszeń:5989

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Szukasz Pracy, W Której Poczujesz Się Swobodnie? Chętnie Przebywasz Na świeżym Powietrzu?

Szukasz Pracy, W Której Poczujesz Się Swobodnie? Chętnie Przebywasz Na świeżym Powietrzu?

Doręczyciel przesyłek pocztowych

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników. ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798. Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608). Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców usług pocztowych w Polsce, z sukcesem wkraczającego także na rynki zagraniczne, poszukujemy osób do pracy w charakterze: DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK POCZTOWYCH Miejsce pracy: Łódź Opis stanowiska: odbieranie przesyłek z siedziby oddziału dostarczanie powierzonych paczek do klientów terminowe rozliczanie pobranych przesyłek budowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku) wysoka kultura osobista znajomość topografii miasta zaświadczenie o niekaralności mile widziany własny środek transportu Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wynagrodzenie 1680zł brutto/akord zwrot kosztów transportu (50gr za kilometr) niezbędne narzędzia pracy (np. GPS) zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość długotrwałej współpracy Prosimy o przesyłanie CV na adres sebastian.traczyk(#)polskihr.pl w temacie wpisując Doręczyciel RA1-2014. W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."


Popularne
 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   kurier
   doręczyciel
   Szukasz Pracy
   W Której Poczujesz Się Swobodnie? Chętnie Przebywasz Na świeżym Powietrzu?Miasto/a:
 Łódź

 Szukasz Pracy, W Której Poczujesz Się Swobodnie? Chętnie Przebywasz Na świeżym Powietrzu?
Szukasz Pracy, W Której Poczujesz Się Swobodnie? Chętnie Przebywasz Na świeżym Powietrzu?
 

Reklama

 
Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

Wspomagają nas


System reklamy Test
grambezpradu.plNajnowsze

Popularne

Tagi

Zastaw Pani Potrzebna starszych Prac Posadzki Sprzedam Pod Osób Praca Bik opiekunki Kredyt zaraz Sprzedawca Pomoc Niemcy Poszukujemy Maszynowe Pożyczki Bez łódź Pracownik Opiekunka Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia