ogloszenia-lodzkie.pl
Osób online:7 | Ogłoszeń:5894

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Potrzebna Opiekunka Dla Pani Teresa, Praca Niemcy

Potrzebna Opiekunka Dla Pani Teresa, Praca Niemcy

Praca w Niemczech

Podopieczna ma 89 lat, mieszka w Augsburg. Cierpi na chorobę Parkinsona oraz demencję. Ma problemy z mobilnością, porusza się na wózku inwalidzkim. Pani Teresa mieszka sama.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu:
porządki
dbanie o czystość
robienie prania,
gotowanie,
robienie zakupów.
Oprócz tego opiekunka będzie pomagać pani Teresie podczas codziennych kąpieli, czynnościach higienicznych. Do zadań opiekunki będzie również należał transfer podopiecznej z wózka na łóżko i odwrotnie.
Wymagania:
Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie minimum podstawowym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.
Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

LETNIA PREMIA ZA WYJAZD W LIPCU
Do 200 EURO za wyjazd min 90 dni
Do 100 Euro za wyjazd min 60 dni
nie czekaj! zadzwoń po szczegóły otrzymania dodatkowej premii

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6928 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90
www.opiekunka.gowork.pl

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Potrzebna Opiekunka Dla Pani Teresa
   Praca Niemcy

Miasto/a:
 Aleksandrów Łódzki
 Andrespol
 Chąśno

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zastaw Pani Potrzebna starszych Prac Posadzki Sprzedam Pod Osób Praca Bik opiekunki Kredyt zaraz Sprzedawca Pomoc Niemcy Poszukujemy Maszynowe Pożyczki Bez łódź Pracownik Opiekunka Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia