ogloszenia-lodzkie.pl
Osób online:18 | Ogłoszeń:6264

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

praca Niemcy

Szukasz pracy, jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!

Miejsce wyjazdu: okolice Rosenheim

Nasi podopieczni to Pani Inga i Pan Horst. Seniorzy mieszkają sami w swoim mieszkaniu. Są dość samodzielni i mobilni (korzystają z chodzika), potrzebują pomocy w prowadzeniu domu.

Pan Horst choruje na Alzheimera i ma problemy ze słuchem. Pani Inga cierpi na demencję , jest astmatykiem.

Małżeństwo mieszka w spokojnej, zielonej okolicy. Niedaleko znajdują się sklepy i apteka.

Obowiązki:

Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów, porządki oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.
Pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorom w spożywaniu posiłków a także wstawać do nich w nocy.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą starszą (mile widziane doświadczenie w pracy z osobą z demencją)
czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do jazdy samochodem podczas zlecenia
gotowość do wyjazdu na minimum 2 miesiące
empatia, otwartość i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi

Oferujemy:

bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

LETNIA PREMIA ZA WYJAZD W LIPCU
Do 200 EURO za wyjazd min 90 dni
Do 100 Euro za wyjazd min 60 dni
nie czekaj! zadzwoń po szczegóły otrzymania dodatkowej premii

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6960 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90
www.opiekunka.gowork.pl

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Miasto/a:
 Głowno
 Inowłódz
 Koluszki

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test
lilusklep.pl

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zastaw Pani Potrzebna starszych Prac Posadzki Sprzedam Pod Osób Praca Bik opiekunki Kredyt zaraz Sprzedawca Pomoc Niemcy Poszukujemy Maszynowe Pożyczki Bez łódź Pracownik Opiekunka Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia