ogloszenia-lodzkie.pl
Osób online:61 | Ogłoszeń:6264

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Opiekunki Z Doświadczeniem

Poszukujemy Opiekunki Z Doświadczeniem

Praca w Niemczech

Miejsce zlecenia: okolice Pforzheim
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Renate. Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane. Seniorka jest bezwładna, w domu i poza nim porusza się na wózku inwalidzkim. Pani ma problemy z nietrzymaniem moczu, założony stały cewnik.
Obowiązki:
- pielęgnacja ciała, pomoc w kąpieli/prysznicu
- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
- pomoc w ubieraniu/rozebraniu
- opróżnianie woreczka na mocz
- czuwanie oraz wstawanie do podopiecznej w nocy
- prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, robienie zakupów
Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrego stanu zdrowia oraz braku nałogów. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.
Zapewniamy:
Kandydatkom na opiekunkę gwarantujemy, zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport w obie strony, opiekę zespołu konsultantów podczas zlecenia, atrakcyjne zarobki, legalną pracę w oparciu o dobrą jedną umowę, możliwość wyboru pracy na warunkach polskich lub niemieckich.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 7281 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi:
Ul. Gdańska 90

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Poszukujemy Opiekunki Z Doświadczeniem

Miasto/a:
 Koluszki
 Pabianice
 Pajęczno

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

System reklamy Test
wmpb.pl

Najnowsze

Popularne

Tagi

Zastaw Pani Potrzebna starszych Prac Posadzki Sprzedam Pod Osób Praca Bik opiekunki Kredyt zaraz Sprzedawca Pomoc Niemcy Poszukujemy Maszynowe Pożyczki Bez łódź Pracownik Opiekunka Niemczech

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia